?>

sokhan

در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم است و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی است " مقام معظم رهبری"

تاریخ

1397/03/02 چهارشنبه

با حضور دانشجویان دانشگاه های استان؛ تور صنعتی بازدید از واحدهای صنعتی فعال خراسان شمالی برگزار شد

نسخه مناسب چاپ نسخه مناسب چاپ آخرین بروز رسانی: شنبه, شهريور 11, 1396 - 06:20

با حضور دانشجویان دانشگاه های استان؛
تور صنعتی بازدید از واحدهای صنعتی فعال خراسان شمالی برگزار شد
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از برگزاری تور صنعتی و بازدید از واحدهای صنعتی فعال خراسان شمالی، با حضور اساتید و دانشجویان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت اظهار کرد: این تور صنعتی با حضور 20 نفر از اعضای بسیج مهندسین، اساتید و دانشجویان دانشگاه های خراسان شمالی، با هدف آشنایی بیشتر با واحدهای صنعتی فعال و نحوه تولید محصولات برگزار شد.
وی اضافه کرد: در جریان این بازدید، دانشجویان با نوع فعالیت گروه صنایع غذایی یقین(واحد صنعتی تولید کننده آبنبات) و کیا الکترود شرق( واحد الکترود یا سیم جوش)، آشنا شدند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی همچنین بازدید از نمایشگاه دائمی محصولات استان واقع در ساختمان کسب و کار بیدک را از دیگر برنامه های این تور صنعتی عنوان کرد.
وحدت تصریح کرد: در این بازدید توضیحاتی در زمینه ضرورت مصرف کالای تولید داخل استان، ضرورت اتصال واحدهای صنعتی به یکدیگر جهت رفع نیازها و تقویت حلقه های زنجیره ارزش صنعت در خراسان شمالی، و اتصال به زنجیره ارزش جهانی ارائه شد.
وی با اشاره به اینکه بازدید از واحدهای صنعتی، فرصتی را برای ایجاد انگیزه و طراحی ایده های نو در ذهن دانش پژوهان و دانشجویان فراهم می آورد، اضافه کرد: مشاهده روند تولیدات بخش صنعت، زمینه ساز ایده های نو و انگیزه در دانشجویان و علم آموزان برای خودکفایی است.
وحدت خاطرنشان کرد: البته خودکفایی و ایجاد انگیزه در دانشجویان، ذهنیت تحصیل برای پشت میز نشینی را به هدفی برای خودکفایی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی تبدیل می کند.