?>

sokhan

شعار سال 97:سال حمایت از کالای ایرانی

تاریخ

1397/04/01 جمعه

تقدیر از بانوان شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی به مناسبت روز زن

آخرین بروز رسانی: دوشنبه, اسفند 21, 1396 - 08:28

با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، آئین تجلیل از بانوان شرکت شهرک های صنعتی به مناسبت روز زن و میلاد حضرت فاطمه(س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی سیاوش وحدت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، در این آئین اظهار کرد: بانوانی که علاوه بر وظایف مادری و خانوادگی خود، در دستگاه های اداری و یا حرفه های مختلف مشغول به خدمت اند، تلاششان قابل تقدیر است.

وی در همین راستا توجه به سلامت زنان به ویژه بانوان شاغل را مهم ارزیابی کرد و افزود: بانوان شاغل عموما متاهل بوده و بار اداره زندگی را نیز در کنار فعالیت شغلی بر دوش دارند.

وی خاطرنشان کرد: این قشر معمولا فرصتی برای تفریح و ورزش در طول روز ندارند و باید در ساعات بعد از وقت اداری و یا در روزهای پایانی هفته ورزش کنند که این موضوع باید به صورت جدی بررسی شود.

وحدت به میلاد حضرت فاطمه(س) اشاره کرد و یادآور شد: این مناسبت ها یک فرصت به شمار می آید تا بانوان جامعه با الگو برداری از این شخصیت نقش خود را به خوبی در خانواده و جامعه ایفا کنند.

گفتنی است در این آئین که در دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد، ضمن دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات مطرح شده، با اهدای لوح تقدیر و جوایزی به رسم یادبود از بانوان شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی تقدیر شد.

عکس: