?>

sokhan

شعار سال 97:سال حمایت از کالای ایرانی

تاریخ

1397/03/02 چهارشنبه

تنفس 9 ماهه برای سرمایه گذاران صنعتی در نواحی صنعتی خراسان شمالی

نسخه مناسب چاپ نسخه مناسب چاپ آخرین بروز رسانی: دوشنبه, ارديبهشت 17, 1397 - 09:01

مدیرعامل  شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی گفت : بنا به تصمیم شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ، سرمایه گذاران صنعتی مستقر در نواحی صنعتی مهمانک در شهرستان مانه و سملقان ، بام و عباس آباد در شهرستان اسفراین ، ناحیه صنعتی شهید محمدزاده در شهرستان جاجرم از تنفس 9 ماهه در ابتدای عقد قرارداد برخوردار می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ؛ سیاوش وحدت در شورای حفظ حقوق بیت المال و سرمایه گذاری شهرستان مانه و سملقان گفت : سرمایه گذاران صنعتی  که قصد احداث واحد تولیدی در اکثر شهرکها و نواحی صنعتی استان دارند می توانند از تنفس 6 ماهه برخوردار شوند.

وی ادامه داد : شهرکها و نواحی صنعتی خراسان شمالی با دارا بودن امکانات زیرساختی مناسب و مشوقهای متعدد آماده جذب سرمایه گذاران صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی تاکید کرد : هدف از این مشوق حمایت از سرمایه گذاری صنعتی و حمایت از تولید داخلی است .

در شورای حفظ حقوق بیت المال و سرمایه گذاری شهرستان  مانه و سملقان مشکل 4 واحد صنعتی  مستقر در شهرک صنعتی مانه و سملقان که بیشتر مربوط به بازار ، مسائل مرتبط با استاندارد پروانه کسب ، مباحث مالی و بانکی مورد بررسی قرار گرفت