?>

sokhan

در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم است و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی است " مقام معظم رهبری"

تاریخ

1397/03/02 چهارشنبه

دعوت شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

نسخه مناسب چاپ نسخه مناسب چاپ آخرین بروز رسانی: شنبه, بهمن 21, 1396 - 09:27

پایگاه بسیج شوشتری شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، با انتشار بیانیه ای از مردم برای حضور در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، در این بیانیه آمده است:

«گرامی باد دهه فجر و سالروز ولادت آزادی و خودباوری و تمسک به شجره طیبه ولایت در سایه سار اسلام ناب محمدی (ص) و فرخنده و شیرین باد بر کام ملت مبارز و سربلند ایران اسلامی و دستاوردهای اعجاب انگیز فرزندان روح الله کبیر در حوزه دانش و فناوری.

بی تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره ای مردم رنج کشیده ای است که آرمان های بلند اندیشه ی اسلام ناب محمدی (ص) را به حوائج پست مادی و جهاد و استقامت در مسیر حق را بر عافیت طلبی قرین ذلت ترجیح دادند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است، همانیکه پیامبر اعظم اسلام آن را بزرگ ترین هدف رسالت خود عنوان فرموده اند. مردم عزیز ما همیشه با هوشمندی و موقعیت شناسی خوبی که دارند زمانی که دشمن برهنه و بی نقاب تر در صحنه حضور دارد و زبان به تهدید و عربده کشی باز می کند، با صفوف فشرده وحدت خود را به نمایش می گذارند.

در ۲۲ بهمن امسال، مردم ایران در برابر صحبت های نامعقول گفته شده، نسبت به گذشته با حضوری گسترده تر و عزمی مصمم تر حضور می یابند و به دنیا نشان می دهند ملت ایران از پیام های تهدید آمیز هراسی ندارند و نمی توانند با اراده ملت به این سادگی بازی کنند.

صنعت گران و کارکنان شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، در آستانه فرارسيدن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، همگام با ساير اقشار مردم ايران، بانگ وحدت بخش الله اکبر سر ميدهند و با دعوت از همگان براي حضور در راهپيمايي پرشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن، عهد مي بندند که با تبعيت از رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مدظله العالي) و پاسداشت راه امام و شهيدان با تمام توان در راه تحقق آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامي گام بردارند.»

پایگاه بسیج شوشتری شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی