?>

sokhan

طبعاً اسلام، زنده‌ی به عاشورا و به حسین‌بن‌علی (علیه‌السّلام) است " مقام معظم رهبری"

تاریخ

1397/03/02 چهارشنبه

دیدار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی با خانواده شهید صادق حصاری مطلق

آخرین بروز رسانی: شنبه, بهمن 21, 1396 - 06:58

مدیرعامل و معاونین شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی روز گذشته و در ایام الله دهه فجر، از خانواده شهید صادق حصاری(سیمین فر) دیدار و دلجویی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت در این دیدار، بقای انقلاب اسلامی را در گروی رشادت ها و ایثار فرزندان امام خمینی(ره) دانست.

وی با بیان اینکه آسایش و آرامش امروز جامعه، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دوران دفاع مقدس و دفاع از ارزش های اسلامی از جان خود گذشتند، خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت از سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ما شیعیان به ارث رسیده است.

وی اضافه کرد: البته تبیین این ایثار و از خودگذشتگی ها برای نسل جوان به ویژه در ایام مرتبط مانند دهه فجر انقلاب، یک ضرورت است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی در راستای انتقال این ارزش ها، ساخت مستند و بیان رشادت های انقلابیون به وسیله فیلم از زبان هنر را مهم و یک اولویت دانست.

وحدت یادآور شد: تلاش همه ما در جهت خدمت به خانواده معظم شهدا جانبازان و آزادگان و ایثارگران است که دیدار از خانواده این عزیزان وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی ما و کمترین کار ممکنی است که در راستای ادای وظیفه و ادای دین نسبت به شهدای عزیز می توان انجام داد.

عکس: