?>

sokhan

شعار سال 97:سال حمایت از کالای ایرانی

تاریخ

1397/02/06 پنجشنبه

مدیرکل دادگستری خراسان شمالی در بازدید از شهرک صنعتی بجنورد : نمیگذاریم هیچ واحد صنعتی فعالی در استان تعطیل شود

نسخه مناسب چاپ نسخه مناسب چاپ آخرین بروز رسانی: يكشنبه, فروردين 26, 1397 - 05:16

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بجنورد گفت : نمیگذاریم هیچ واحد صنعتی فعالی در استان تعطیل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ؛ حجت‌الاسلام اسدالله جعفری افزود : مسئولین و دستگاههای اجرایی باید از صنعتگران استان حمایت کنند تا مشکلات باعث تعطیلی و یا وقفه ای در تولید آنان نشود.

وی به اهمیت ضمانت اجرای قوانین در دستگاههای اجرایی اشاره کرد و ادامه داد : کلیه مدیران مرتبط با بخش صنعت که برای رفع مشکلات آنها جلسه تشکیل میدهند باید به مصوبات جلسات پایبند بوده و اجرای مصوبات را پیگیری نمایند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی تاکید کرد : امنیت سرمایه گذاری در استان باید اجرایی شود تا سرمایه گذاران صنعتی برای ادامه  تولید رغبت داشته باشند.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری افزود : صنعتگران نیز بایدبا انگیزه بسیار و تلاش مضاعف در میدان کار و تولید حاضر شوند و از مشکلات پیش رو خسته نشوند.

وی به نامگذاری سال 97 اشاره کرد و گفت : امسال حمایت از واحدهای تولیدی باید بیش از پیش از طرف مردم و مسئولین انجام شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی گفت : واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان قابلیتهای فراوانی برای تولید محصولات باکیفیت دارند.

سیاوش وحدت افزود : مسئولین استان میتوانند با استفاده از محصولات تولیدی واحدهای صنعتی از آنها حمایت کنند.

وی تاکید کرد : رسانه ها با معرفی واحدهای تولیدی و تولیدات آنها  مردم را به خرید کالای ایرانی ترغیب نمایند.

رئیس کل دادگستری استان ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و رئیس سازمان صنعتی و معدن خراسان شمالی از 6 واحد صنعتی در شهرک صنعتی بجنورد بازدید  کرده و از نزدیک با مشکلات و مسائل آشنا شده و قول حمایت دادند.