?>

sokhan

شعار سال 97:سال حمایت از کالای ایرانی

تاریخ

1397/03/02 چهارشنبه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر استفاده از روش های نوین بازاریابی در فروش محصولات واحدهای تولیدی تاکید کرد

آخرین بروز رسانی: شنبه, شهريور 11, 1396 - 06:09

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استانی از سه واحد تولیدی مستقر در شهرک بیدک بجنورد و شهرک صنعتی آشخانه بازدید کردند.
دکتر محمدرضا فیاض، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، در بازدید از واحد تولیدی فولاد گذران اعتماد بجنورد واقع در شهرک صنعتی آشخانه که به تولید فلنچ مشغول است، اظهار کرد: اصلاح خط تولید در افزایش کمی و کیفی و ارتقای سطح تولیدات محصول بسیار موثر است.
وی ضمن تاکید بر افزایش راندمان تولیدات خاطرنشان کرد: با رعایت استانداردهای جهانی و اصلاح خط تولید، می توان با استفاده از ظرفیت حداکثری جایگاه خوبی را در صادرات محصولات کسب کرد.
وی در بازدید از واحد بجنورد پلاستیک، مستقر در شهرک صنعتی بجنورد، تصریح کرد: واحدهای تولید کننده انواع پلاستیک و بسته بندی، باید با دقت و شناخت سلیقه مشتری در نوع بسته بندی نظر مخاطب و بازار را جلب نمایند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با استفاده از نسل جدید بسته بندی محصولات، می توان تحولی شگرف در بازار فروش به وجود آورد چرا که امروز بسته بندی و ظاهر زیبای محصول نقش مهمی در جلب نظر و رضایت خریدار کالا دارد. وی همچنین بر ضرورت تغییر الگوی مصرف پلاستیک و استفاده از فناوری نانو در بسته بندی های زیست تخریب پذیر تاکید نمود
دکتر فیاض در بازدید از واحد فولاد صنعت اترک نیز بر ضرورت استفاده از روش های نوین بازاریابی تاکید کرد و بکارگیری روش های جدید فروش کالا به صورت اینترنتی و استفاده از ظرفیت عظیم فضای مجازی را، عامل مهمی در موفقیت بازار فروش دنیای امروز دانست.

عکس: